Kirjeldus
Tehnilised parameetrid
Kokkupandav ratastega toidukäru
Kokkupandav ratastega toidukäru sobib ideaalselt toidukaupade või pesu kandmiseks ja muuks otstarbeks. Seda on lihtne kokku panna ning kiiresti avada ja voltida.
Eakad, üksikud ostjad leiavad, et seda vankrit on lihtne kasutada kraami kandmiseks. Kokkupanduna võib see säästa ruumi ja seda on lihtne ladustada.
Toote üksikasjad
| Nimi | Metallist kokkupandav ratastega toidukäru |
| Mudel | XJG8067 |
| Mahutavus | 42L |
| Kandevõime | 70KG |
| Käru kaal | 3KG |
| Korvi suurus | 30*30*45 cm |
| Avatud suurus | 89*45*39cm |
| Materjal | Värvikattega rauast toru |
| Ratas | 63mm/140mm; PP/PP, PVC |

Funktsioonid
1. Raudvärvi kate, ärge kunagi roostetage.
2. Suur mahutavus, võib kanda rea objekte.
3. Neli pööratavat ratast, lihtne liigutada.
4. Kokkupandav, mugav ladustamiseks, saab hoida teie autos või kapis.
Meie tehas ja tootmine

Pakkimine ja kohaletoimetamine

Meie eelised
1. Professionaalne ostukäru tootja alates 1997. aastast.
2. Tasuta proov on saadaval.
3. Lühike tarneaeg
4. R& D meeskond tegeleb uute toodete disaini ja patendiga
5. sertifikaat ISO9001& 14001, BV, SGS, ROHS.
6. Range kvaliteedikontrollisüsteem koos meie täiustatud testimismasinaga.
7. Professionaalne müügijärgse teeninduse meeskond.
8. Ratta tavapärasel kasutamisel on lepinguliste kaupade garantiiaeg üks aasta alates tarnimiskuupäevast.
9. OEM&võimendi; ODM on vastuvõetav.
10. Toote jäämine on vastuvõetav.
11. Paketti saab kohandada.
12. Kiire ja tõhus reageerimine 24 tunni jooksul.
13. Maksetingimused: LC, TT, Trade Assurance, paypal, west union, moneygram, sularaha.
14. Tengiratas võib pakkuda laias valikus rattaid ja rattaid&võimendi; seotud riistvara.
15. Iga kliendi' nõue võib olla saadaval.
Kuum tags: kokkupandav ratastega toidukäru, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, odav
Järgmise
Kerge kokkupandav ostukorvKüsi pakkumist










