Metallist kokkupandav rullitav ostukäru
Kirjeldus
Tehnilised parameetrid
Metallist kokkupandav rullitav ostukäru
Kas olete väsinud ostlemisel või reisil käimisest ja paljudest kottidest kätes ja kaenlas? Jiaxing Xingjie Machinery toodetud metallist kokkupandav rullitav ostukäru võib teie elus palju muuta!
Tänu nelja ratta disainile ei pea te enam kotte käes kandma, vaid kõik asjad tuleb veerevasse ostukäru panna ja tõmmata, vabastades seega käed ja käed,
Edaspidi pole enam vaja muretseda piinlikkuse pärast, kui ostate liiga palju, eriti tüdrukute ja eakate kodus. See on ideaalne valik meie igapäevaelu jaoks!
Toote üksikasjad
| Nimi | Metallist kokkupandav rullitav ostukäru |
| Mudeli Number | XJG8068 |
| Materjal | Värvikattega rauast toru |
| Korvi suurus | 26*24*35 cm |
| Avatud suurus | 83*38*30 cm |
| Pakistav suurus | 38*39*94cm/8tk |
| Mahutavus | 21L |
| Ratas | 63mm/93mm, PP |
See metallist kokkupandav veerev ostukäru on viimistletud kõrgekvaliteedilise värviga, mis on vaevalt rooste saanud. Kahe suurusega 21L ja 42L mahuga avaialbel saate valida vastavalt oma nõudmistele. Voldimine ja avamine võtab vaid ühe sekundi, seda on lihtne autos või maja kapis hoiustada, kui seda ei kasutata. See kokkupandav rullitav ostukäru on ideaalne valik meie igapäevases ostuelus.



Meie tehase kohta
Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd on kaasaegne grupiettevõte, mis koosneb Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. ja Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., millel on sõltumatu uurimis- ja arendustegevus, sõltumatu tootmine ja sõltumatu müügimeeskond. Seal on professionaalne, tõhus, entusiastlik, pühendunud ja aus töömeeskond. Praegu kasvab ettevõtte' kaubandus iga päevaga ja selle kliendid on kogu maailmas. See on võitnud hea mainega kodu- ja välismaiste klientide usalduse.
Teenuse tõekspidamine:&"Parimate toodete pakkumiseks kõige mõistlikuma hinna ja täiuslike teenustega &";
Ärifilosoofia:&"; Professionaalne, ausus, usaldusväärne &";
Kutsuge siiralt partnereid üle kogu maailma tegema kogu südamest koostööd ja looma paremat tulevikku!


Kuum tags: metallist kokkupandav rullitav ostukäru, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, odav
Paari
Toidukaupade tarbekäruJärgmise
Kokkupandav ratastega metallist käruKüsi pakkumist











