Kirjeldus
Tehnilised parameetrid
Terasest kokkupandav toidukäru
Tänapäeval on kokkupandavad toidukärud muutunud kaasaegses elus üha olulisemaks. Inimeste elutempo kiirenedes sooritatakse ostlemine järjest mugavamalt ja ülevaatlikult. Kerge ostukäru kandmine võib säästa aega ja vaeva. Kokkupandavaid ostukärusid on palju ja meie ettevõte toodab peamiselt erineva kvaliteediga alumiiniumist, rauast ja plastikust kärusid.
Terasest kokkupandavat toidukäru saab hõlpsasti hoiustada väikestes kohtades, näiteks auto pagasiruumis, kapis või voodi all. Need võivad aidata säästa energiat, vältida kehale suuri koormusi ja neid on mugavam kasutada. Korralik kokkupandav ostukäru on kergesti manööverdatav ja mahutab suure hulga esemeid. See tähendab, et saate hõlpsalt osta ja transportida rohkem kaupu.
Toote üksikasjad
| Nimi | terasest kokkupandav toidukäru |
| Mudel | XJG8078 |
| Mahutavus | 109L |
| Kandevõime | 40 kg |
| Käru kaal | 4,6 kg |
| Korvi suurus | 59*40,5*45 cm |
| Avatud suurus | 103 * 54 * 58,5 cm |
| Pakendi suurus | 110*10*52cm, 2tk/karp; 870tk/20GP, 2360tk/40HQ |
| MOQ | 870 tk |
| Materjal | Värvkattega raudtoru |
| Ratas | 240mm/130mm; PP/EVA |

Terasest kokkupandava toidukäru omadused:
1. Kerge ja paindlik, seda saab kokku voltida ja kaasas kanda.
2. Tagavaraks saab panna ka väikese auto pagasiruumi.
3. Lahedad vormid, ülilihtne kasutada kõigile.
4. Kokkupandav, et seda saaks hõlpsasti kokku panna, kuhu lähete.
5. Summutage kvaliteetsed vastupidavad rattad.
6. Roostevaba, kergesti puhastatav.
Meie toote eelised
1. Kvaliteetne alumiiniumisulam, ei roosteta kunagi.
2. Nõustuge kohandatud logo ja pakendiga.
3. ISO9001 kvaliteedi müügijärgse teeninduse jaoks.
4. 100% ekspordi kvaliteet, tehase otsetarne, konkurentsivõimelisem hind
Meist
1. Rohkem kui 20 aastat kogemusi riistvara ja ostukärude tööstuses, suurepärane tootmisvõimsus. Uus tehas asutati Anhuis 2019. aastal.
2. Toote varustus: täppispritsemasin, stantsimismasin, neetimismasin, laadimiskatsemasin, soolapihustamise katsetamismasin, kõvaduse testimise masin.
3. Kogenud uurimis- ja arendusmeeskond, professionaal 3D-, 2D-renderdamise, prototüübi ja tööriistade alal.
4. Teeninduspõhimõte: "Parimate toodete pakkumiseks kõige mõistlikuma hinna ja täiuslike teenustega". Ärifilosoofia: "professionaalne, aus, usaldusväärne"

Kuum tags: terasest kokkupandav toidukäru, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, odav, hind, müügiks
Järgmise
Raudvolditav ostukorvKüsi pakkumist











