Kirjeldus
Tehnilised parameetrid
Viimastel aastatel on uueks moeks saanud erinevate kokkupandavate kokkupandavate kärude supermarketisse tirimine ning üha populaarsemaks on muutunud kerged kokkupandavad kärud. Sest moekas, ilus ja praktiline ostukäru mitte ainult ei vabasta käed ja õlad, vaid võimaldab seista ka moe esirinnas.
Toote üksikasjad
| Nimi | kokkupandav kokkupandav käru |
| Mudeli number | XJG8069 |
| Mahutavus | 63L |
| Kandevõime | 50 kg |
| Kaal | 2,9 kg |
| Korvi suurus | 52*32*38 cm |
| Avatud suurus | 33*38*58cm (käepideme pikkus: 42 cm) |
| Pakendi suurus | 44,5*18*67 cm, 2 TK/karp. 1043 tk 20GP-s, 2534 tk 40HQ-s |
| Korvi materjal | PP plastik |
| Varda materjal | Alumiiniumist |
| Ratas | 90mm, PP/PVC |
| Värv | täisvärviline, saab kohandada vastavalt teie soovile |
| Logo | Nõustuge kohandatud logoga |
| Rakendus | Ostlemine, välipiknik, kontor, kool jne |

Kokkupandava kokkupandava käru omadused
1. Suure mahutavusega laadimiskast.
2. PP materjal: kerge, ainult 2,9KG 63L mahuga. Alumiiniumvarras: kerge ja stabiilne, ei roosteta.
3. Avaneb sekunditega, lihtne kasutada kõigil.
4. Kokkupanduna on kõrgus vaid 15cm, võib säästa ruumi ja hoiustamist autos või kodus kapis.
5. Siledad ja vaiksed rattad, kergesti veeretavad
6. Saadaval on erinevad värvid, logo saab kohandada.
Meie eelised
1. Pakume üheastmelist teenust, disaini, tootmist ja pakkimist
2. tippkvaliteet, konkurentsivõimeline hind ja hea teenindus
3. Rikkalik kogemus vitriinriiulite kujundamisel ja valmistamisel
4. Keskkonnasõbralik materjal, vastupidav struktuur

Kuum tags: kokkupandav kokkupandav käru, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, odav, hind, müügiks
Järgmise
Kokkupandav kokkupandav käruKüsi pakkumist











