Kaasaskantav ostukäru
Kirjeldus
Tehnilised parameetrid
Kaasaskantava ostukäru üksikasjad
| Nimi | kaasaskantav ostukäru |
| Mudeli number | XJG8122-1 |
| Mahutavus | 52L |
| Kandevõime | 50 kg |
| Kaal | Kaal 5,66 kg |
| Korvi suurus | L41*L35*K36,5 cm |
| Avatud suurus | L47*L41*K41,5 cm |
| Pakendi suurus | L42*L42*K12 cm, 1 tk/karp. 1200 tk 20GP-s, 2950 tk 40HQ-s |
| Korvi materjal | PP plastik |
| Varda materjal | raud |
| Ratas | trepist ronimise rattad, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logo | Nõustuge kohandatud logoga |

Kaasaskantava ostukäru omadused
Kvaliteetsed materjalid-Kaasaskantav ostukäru on valmistatud kvaliteetsest, vastupidavast ja keskkonnasõbralikust polüpropüleenplastist, mis on varustatud roostekindlate raudkäepidemetega (tugevamad ja kergemad) ning on veetav horisontaalselt. Kulumis- ja survekindlad kummirattad muudavad veeremise igal teepinnal lihtsaks ja tagavad pika kasutusea.
Kokkupandav disain- Kokkupandav praktiline käru on hõlpsasti kokkupandav, suurus on 16,1 × 4,3 × 14,2 tolli (umbes 5,66 kg), mida on mugav reaalsete vajaduste rahuldamiseks panna seljakotti või kätte. Käru on mugavam lahti voltida igal ajal ja igal pool. Kokkupandavat käsikäru saab hõlpsasti hoida auto, seina ja garaaži all.
8-Ratastega kaasaskantav ostukäru sobib trepist üles ronimiseks. Sellel on 360 kraadi pöörlev esiratas, mis võimaldab paremini juhtida ja sujuvalt suunda muuta.
Multifunktsionaalne kokkupandav 8 rattaga ostukäru, mis sobib mitte ainult toidukaupade, matkavarustuse ja tööriistade transportimiseks. Sobib ka kohvrite, pudelivee, spordivarustuse, aiatarvete, rannavarustuse ja köögitarvete jaoks. Seda saab kasutada transportimiseks, ostlemiseks, reisimiseks, kaasaskantavaks panipaigaks, istumiskohaks ja astmelauana.
Rakenduskaasaskantavast ostukärust
1. Ostukarp: mugav kasutada supermarketis või taluturul, köögiviljade, kraami jms kandmiseks
2. Taburetiste: saab puhata, kui poodlemisest väsinud
3. Õues: metsikuks telkimiseks, mitte ainult ei kandke asju, vaid võib toimida ka laua, istmena, muuta teie välielu mugavamaks ja mugavamaks.
4. Auto panipaik: pane autosse, saab hoida erinevaid asju, teha oma auto puhtaks ja korda.
5. Reisimine: Saab kasutada pagasina, kanda oma igapäevast kaupa
Meie tehase ajalugu
Mais 1997 asutati Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
2002. aasta mais asutati Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
Veebruaris 2006 taotles TENG kaubamärki üle kogu maailma
2008. aasta juulis läbis ta ISO9001-2000 rahvusvahelise kvaliteedisüsteemi sertifikaadi
2011. aasta mais läbima BV auditi
2017. märtsil saime ROHS 2.0 sertifikaadi
Septembris 2019 asutati Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
2020. aasta augustis saab Xingteng veel ühe leiutise patendi, mille on volitanud USA patendiamet.

Tootmisseadmed
1. Täppispritse masin
2. Tembeldamismasin
3. Neetimasin
4. Laadimise testimismasin
5. Soolapihustamise katsetamismasin
6. Kõvaduse testimise masin.

tunnistus
Jiaxing Xingjie on heaks kiitnud ISO9001, ISO14001, ROHSi, patentide "TENG" kaubamärgi, SGS jne sertifikaadid.
13. mail 2020 läbis Huazhi Certification Co., Ltd. pärast lakkamatuid jõupingutusi ja tihedat koostööd ettevõtte kõigi osakondade ja töötajate vahel Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. intellektuaalomandi haldussüsteemi sertifikaadi ja andis välja intellektuaalomandi tunnistuse. kinnisvarahaldussüsteem Sertifitseerimissertifikaat, sertifitseerimise ulatus hõlmab: projekteerimist ja arendust, tootmist, rataste müüki ning ülaltoodud protsessi hankimisega seotud intellektuaalomandi haldamisega seotud tegevusi.

Kuum tags: kaasaskantav ostukäru, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, odav, hind, müük
Järgmise
Kokkupandav ratastega ostukorvKüsi pakkumist











