Kirjeldus
Tehnilised parameetrid
Kokkupandav kolmerattaline ronimisvankri käru
Kas olete väsinud ostlemisel või reisil käimisest ja paljudest kottidest kätes ja kaenlas? Kas olete väsinud supermarketite ostudelt naasmisel kotte käes kandes trepist ronimisest? Kokkupandav kolmerattaline ronimisvanker, mille on tootnud Jiaxing Xingjie Machinery, võib teie elus palju muuta!
Toote üksikasjad
| Nimi | kokkuklapitav 3 rattaga ronimisvankri käru |
| Mudeli Number | XJG8122-1 |
| Mahutavus | 52L |
| Kandevõime | 50KG |
| Kaal | Kaal 5,66 kg |
| Korvi suurus | L41*L35*K36,5 cm |
| Avatud suurus | L47*W41*K41,5 cm |
| Pakendi suurus | L42*W42*K12 cm, 1 tk/karp. 1200 tk 20GP, 2950 tk 40HQ |
| Korvi materjal | PP plastist |
| Varda materjal | raud |
| Ratas | trepironimisrattad, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logo | Nõustuge kohandatud logoga |

Kokkupandava kolmerattalise ronimisvankri omadused
1. Kokkupandava käru vankri suurus on kokkupanduna 41*35*36,5 cm, mis annab sobiva ruumi tööriistade ja kaupade kandmiseks.
2. Kokkupandava vankri kõrgus on pärast kokkupakkimist vaid 7 cm, mis on mugav ladustamiseks või kasutamiseks laua, istme või astmelisena.
3. Valmistatud kõrgekvaliteedilisest polüpropüleenist, tugev ja vastupidav, kerge ja paindlik struktuur, mahutab 35 kg kaupa. Trepironimisratastega disain ja rauast käepide, lihtne tõmmata ja transportida.
4. Multifunktsionaalne, mida peetakse kaasaskantavaks tööriistaks/kandjaks ostlemiseks, piknikuks, reisimiseks, grillimiseks jne.
Mis on trepironimisrattad?
Treppide ronimisrattad, vähemalt kolm rulli on paigutatud kinnitusplaadile, nii et rullid saaksid trepist ronides kordamööda kokku puutuda, nii et need saaksid trepil pidevalt liikuda. Trepironimisvankri kasutamisel ei pea kasutaja ostukorvi üles tõstma ja peab ainult ostukorvi lohistama, et käru trepironijate rataste toimel pidevalt mööda treppe liikuma panna.
Rakenduskokkupandavast 3 rattaga treppidest ronimisvankri käru
1.Ostukarp, mugav kasutada supermarketites või põllumajandustootjate turul, kandes köögivilju, toite jne
2. Tooli iste, saab puhata, kui olete ostmisest väsinud
3. Väljas: metsik telkimine, mitte ainult kandma asju, võib toimida ka laua, istmena, muuta teie välielu mugavamaks ja mugavamaks.
4. Autode hoiustamine: pange autosse, saate salvestada erinevaid asju, muuta auto puhtaks ja korras.


Universaalsed rattad

Meie tehase kohta
1. Rohkem kui 20 -aastane kogemus riistvara ja ostukorvide tööstuses, suurepärane tootmisvõimsus. Uus tehas asutati Anhui linnas 2019.
2. Toote varustus: täppisüstimismasin, stantsimismasin, neetimismasin, laadimiskatse masin, soolapihustuskatte testimismasin, kõvaduse testimismasin.
3. Kogenud R& D meeskond, 3D, 2D renderdamise, prototüübi ja tööriistade professionaal.
4. Teenuse tõekspidamine:&"; Parimate toodete pakkumiseks kõige mõistlikuma hinna ja täiuslike teenustega &". Ärifilosoofia:&"; Professionaalne, ausus, usaldusväärne &";
Meie toode
Supermarketi ostukäru, ostukorv, kokkupandav käru, logistikaseadmed, astrid ja rattad
Tooterakendus
Auto-, mootorrattaosade&võimendi; Aksessuaarid, kotid, kohvrid&võimendi; Karbid, mööbel, tööstusseadmed& Komponendid, tootmine&võimendi; Töötlemismasinad, tööriistad&võimendi; Riistvara, kaubandusseadmed
Tootmisseadmed
Täpne süstimismasin
Stantsimismasin
Neetide masin
Testimismasina laadimine
Soolapihustuskatte testimismasin
Masin kõvaduse testimiseks

Kuum tags: kokkupandav 3 rattaga treppide ronimisvanker, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, odav
Järgmise
Kokkupandav ostukäru TreppideleKüsi pakkumist












