Kirjeldus
Tehnilised parameetrid
Toote üksikasjad
| Nimi | treppronija kokkupandav toidukäru |
| Mudeli number | XJG8130 |
| Mahutavus | 35L |
| Kandevõime | 50 kg |
| Korvi suurus | 30*40*31cm |
| Avatud suurus | 34*59*44cm |
| Pakendi suurus | 92*39*60cm, 7tk karbis |
| Konteiner | 900tk 20GP-s, 2400tk 40HQ-s |
| Materjal | Alumiiniumi sulam |
| Ratas | 90mm, PP/PVC |

Trepist ronija kokkupandava toidukäru omadused
1. Kokkupandava toidukäru mõõtmed kokkuvoldituna on 30*44*93 cm, pakkudes poes, supermarketis või taluturul ostlemisel piisavalt ruumi erinevate asjade kandmiseks.
2. Unikaalne trepist ülesronimise disain: Toidukaupade veok on varustatud trepist ülesronimiseks mõeldud redelratastega. Rattad võimaldavad sellel hästi toime tulla erinevatel maastikel nagu trepid, muru, muda, kruus jne. Esiratast saab pöörata 360 kraadi.
3. Suurepärane suur kandevõime: raam on valmistatud aeroalumiiniumisulamist, mis on roostekindel ja vastupidav ning mida saab kasutada aastaid. See mahutab raskeid ja suuremahulisi esemeid. Olemas on ka nöör esemete kinnitamiseks ja sees saab valida ka koti.
4. Eemaldatav veekindel kott: selle tarbekäruga on kaasas eemaldatav kott, veekindel lõuendimaterjal muudab koti hästi ka siis, kui sajab vihma või lund. See hoiab teie asjad kuivana ja puhtana. Saate selle ka maha võtta ja eraldi kasutada.
5. See sobib väga hästi igapäevaseks toidupoe toimimiseks, ostlemiseks, pesu kättevõtmiseks või igapäevaseks vedamiseks. Sobib väga hästi ka metrooga sõitmiseks või kiirelt nurgapealsesse toidupoodi, kohalikku delikatessi, pagariäri või esmatarbepoodi sõitmiseks.
Meie tehas
1. Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. on kaasaegne kontserni ettevõte, mis koosneb Jiaxing Xingteng Caster Co., Ltd. ja Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., millel on sõltumatu uurimis- ja arendustegevus, sõltumatu tootmine ja sõltumatu müügimeeskond.
2. Meil on sertifikaadid nagu ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patent.
3. Kogenud teadus- ja arendustegevuse meeskond, professionaalne müügimeeskond, kirglik töötajate meeskond.
4. Tootmisturg: Põhja-Ameerika, Lõuna-Ameerika, Euroopa, Kagu-Aasia / Lähis-Ida, Aafrika, Ida-Aasia (Jaapan / Lõuna-Korea), Austraalia, kodumaine
5. Ärifilosoofia: "professionaalne, aus, usaldusväärne"

Kuum tags: treppronija kokkupandav toidukäru, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, odav, hind, müügiks
Paari
Trepironija käru DollyKüsi pakkumist












