Kirjeldus
Tehnilised parameetrid
Toote üksikasjad
| Nimi | metallist toidukäru ratastega |
| Mudeli number | XJG8076 |
| Mahutavus | 73L |
| Kandevõime | 50KG |
| Kaal | 4,3 kg |
| Korvi suurus | 47*35*38,5 cm |
| Avatud suurus | 94*51*55 cm |
| Pakendi suurus | 95*11*56 cm, 2tk/karp; 956 tk 20GP, 2323 tk 40HQ |
| Materjal | raud |
| Ratas | 75/180mm, PP, PP/PU |

Eelis
1. Metallist ratastega toidukäru pakub lihtsat mugavust toidukottide teisaldamisel supermarketist autosse ja auto koju, vabastades käed ja käed.
2. Suure mahutavusega 73L saate kanda raskeid asju nagu riis, jahu, õli, piim jne.
3. PP/PU rattad: summutatud ja stabiilne, liigub sujuvalt maapinnal.
4. Värvkattega rauast toru, ärge kunagi muretsege, et käru muutub roostetavaks.
5. Lihtne kokku panna, tööriista pole vaja.
Sertifikaadid
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patent

Meie prooviruumi nurk

Mess

KKK
Q1. Kas olete tehas või kaubandusettevõte?
V: Oleme professionaalne tootja ja kaubandusettevõte alates 1997.
Q2. Kas ma saan tasuta proove saada?
V: Jah, proovid on enamasti saadaval, transpordikulud tuleb tasuda.
Q3. Aga teie klienditeenindus?
V: Oleme kogenud tooteekspert, kes pakub teile parimat teenust.
Q4. Kuidas ma saan teie kvaliteeti usaldada?
V: Meie toode on läbinud ISO9001 kvaliteedisertifikaadi ja toodet müüakse aastakümneid kogu maailmas.
Kuum tags: metallist toidukäru ratastega, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, odav
Järgmise
Ostukärud pensionärideleKüsi pakkumist











