Kirjeldus
Tehnilised parameetrid
Toote üksikasjad
| Nimi | Kokkupandav 4 rattaga ostukorv |
| Mudeli number | XJG8072 |
| Mahutavus | 35L |
| Kandevõime | 25KG |
| Korvi suurus | 38*29*30 cm |
| Avatud suurus | 90*42*46 cm |
| Pakendi suurus | 92*39*59cm, 7 tk karbis |
| Konteiner | 925 tk 20GP, 2448 tk 40HQ |
| Materjal | Alumiiniumi sulam |
| Ratas | 140mm/80mm, PP/PVC |

Aero alumiiniumist materjal:
Roostekindel
Kulumiskindel
Kerge
Vastupidav

Tugev kandevõime

Kaitsepiire:
Turvapiiret kõrgendades, turvakujundust süvendades ja esemeid turvaliselt virnastades
ei pea enam muretsema arvukate esemete põhjustatud varjatud ohtude pärast.

Käetugi:
Põhiraami pikendust kasutatakse käepidemena, mis hõlbustab lükkamist ja tõmbamist.

Durabel summutusrattad:
Ratta konstruktsioon muudab käru teisaldamisel ja transportimisel mugavamaks ja tööjõudu säästvaks.

Suur mahutavus:
Puu- ja köögiviljad, kõik sisse!

Toote omadused
1. Nelja rattaga kokkupandav alumiiniumist ostukorv on kokkupanduna mõõtmetega 90*42*46 cm, pakkudes sobivat ruumi erinevate asjade kandmiseks poes, supermarketis või põllumajandustootjate turul ostlemisel.
2. Ostukorvi mõõtmed kokkupanduna on 90*42*19 cm, seda on lihtne igas nurgas hoida.
3. See on valmistatud kõrgekvaliteedilisest alumiiniumisulamist, vastupidav ja kerge, seda saab hõlpsasti kanda 25 kg kaupa.
4. Lihtne avada ja voltida, lihtne kokku panna, tööriista pole vaja ..
5. Kaks universaalset ratast ees ja kaks ratast koos teljega taga, neid on lihtne liigutada ja rullida.
Meie tehas:
1997. aasta mais asutati Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
2002. aasta mais asutati Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
Veebruaris 2006 taotles' TENG' kaubamärki kogu maailmas
Juulis 2008 läbis ISO9001-2000 rahvusvahelise kvaliteedisüsteemi sertifikaadi
2011. aasta mais läbida BV audit
Märtsis 2017 sai ROHS 2.0 sertifikaadi
Septembris 2019 asutati Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
2020. aasta augustis saab Xingteng uue leiutise patendi, mille on heaks kiitnud USA patendiamet.

Meie eelised:
1. Professionaalne ostukäru tootja alates 1997. aastast.
2. Tasuta proov on saadaval.
3. Lühike tarneaeg
4. R& D meeskond tegeleb uute toodete disaini ja patendiga
5. sertifikaat ISO9001& 14001, BV, SGS, ROHS.
6. Range kvaliteedikontrollisüsteem koos meie täiustatud testimismasinaga.
7. Professionaalne müügijärgse teeninduse meeskond.
8. Ratta tavapärasel kasutamisel on lepinguliste kaupade garantiiaeg üks aasta alates tarnimiskuupäevast.
9. OEM& ODM on vastuvõetav.
10. Toote jäämine on vastuvõetav.
11. Paketti saab kohandada.
12. Kiire ja tõhus reageerimine 24 tunni jooksul.
13. Maksetingimused: LC, TT, Trade Assurance, paypal, west union, moneygram, sularaha.
14. Tengiratas võib pakkuda laias valikus rattaid ja rattaid&võimendusega seotud riistvara.
15. Iga kliendi' nõue võib olla saadaval.
Kuum tags: 4 ratast alumiiniumist kokkupandav ostukorv, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, odav
Küsi pakkumist











