Kirjeldus
Tehnilised parameetrid
Kirjeldus
| Nimi | Kokkupandav trepi ronimiskäru |
| Mudeli number | XJG8074 |
| Ruumala | 35L |
| Kandevõime | 25KG |
| Korvi suurus | 38*29*30cm |
| Avatud suurus | 92*40*48cm |
| Pakendi suurus | 89*43*80 cm, 12 tk karbis |
| Korvi materjal | alumiiniumsulam |
| Ratas | 90mm, PP/PVC |
| MOQ | 500tk |

Funktsioon
1. Mitmeotstarbeline: sobib ideaalselt igapäevasteks toidujooksudeks, poodlemiseks, pesupesemiseks, metsikuks telkimiseks või igapäevaseks vedamiseks.
2. Alumiiniumisulamist materjal, muudab vankri ülikergeks, kergesti kandmiseks.
3. 35L mahutavus, saab panna palju esemeid, rahuldada oma igapäevaseid ostuvajadusi.
4. Trepi ronimisrattad, tehke ülakorrusele minnes pingevabaks, eriti eakatele, lastele, koduperenaisele jne.
5. Üks sekund ostukorvi avamiseks ja voltimiseks, lihtne hoiustada autos või kodus mis tahes nurgas. Kokkupandav raam võimaldab ostukorvil hoiustamise ajal vähem ruumi võtta.
Meie tehase eelised
1. Professionaalne ostukäru tootja alates 1997. aastast.
2.Tasuta proov on saadaval.
3.Lühike täitmisaeg
4.R&D meeskond tegeleb uute toodete disaini ja patendiga
5.ISO9001; 14001, BV,SGS,ROHS sertifikaat.
6.Range kvaliteedikontrolli süsteem meie enda täiustatud testimismasinaga.
7.Professionaalne müügijärgne teenindusmeeskond.
8.In ratta tavapärane kasutamine,Lepingulise kauba garantiiaeg on üks aasta alates tarnekuupäevast.
9.OEM & ODM vastuvõetav.
10.Toodete logimine on vastuvõetav.
11.Paketti saab kohandada.
12.Kiire ja tõhus reageerimine 24 tunni jooksul.
13.Maksetingimused:LC, TT, Trade Assurance, PayPal, west union, moneygram, cash.
14.Teng caster võib pakkuda laia valikut rullikuid ja rattaid ja nendega seotud riistvara.
15.Iga kliendi nõue on kättesaadav.

Kuum tags: kaasaskantav alumiiniumist kokkupandav ostukorv, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, odav
Järgmise
EiKüsi pakkumist











