Kirjeldus
Tehnilised parameetrid
Toote üksikasjad
| Nimi | Alumiiniumist ostukorv pöörlevate ratastega |
| Mudeli number | XJG8075 |
| Võimsuse | 35L |
| Kandevõime | 15KG |
| kaal | 1,5KG |
| Korvi suurus | 39*30*30 cm |
| Avatud suurus | 90,5*38*43,5 cm |
| Pakendi suurus | 86*40*62 cm, 10tk/karp |
| Materia | kvaliteetne alumiiniumisulam |
| Ratas | 158mm, PP/EVA |
| MOQ | 300tk |







Funktsioonid
●Light ja paindlik, seda saab kokku voltida ja kanda.
●Seda saab paigutada ka väikese auto pagasiruumi varundamiseks.
●Cool kujundid, super lihtne kasutada kõigile.
●Foldable lihtne kokkupandav, kuhu te lähete.
●Vaigista kvaliteetsed vastupidavad rattad.
●Roostevaba, lihtne puhastada.
Meie toote eelised
1. Kvaliteetne alumiiniumisulam, ärge kunagi roostes.
2. Aktsepteerige kohandatud logo ja paketti.
3. ISO9001 kvaliteedi järelmüügiteenuse jaoks.
4. 100% ekspordi kvaliteet, tehase otsetarne, konkurentsivõimelisem hind
Meie kohta
1. Rohkem kui 20-aastane kogemus riistvara ja ostukärude tööstuses, suurepärane tootmisvõimsus. Uus tehas asutati Anhuis 2019. aastal.
2. Toote seadmed: Täppississepritsemasin, stantsimismasin, neetimismasin, laadimiskatsemasin, Soolapritsiga plaatimise katsemasin, kõvaduse testimise masin.
3. Kogenud R&D meeskond, professionaalne 3D, 2D renderdamine, prototüüp ja tööriistad.
4. Teenuse tenet: "Kõige mõistlikuma hinna ja täiuslike teenustega, et pakkuda parimaid tooteid". Ärifilosoofia: "Professionaalne, ausus, usaldusväärne"

Kuum tags: alumiiniumist ostukorv pöörlevate ratastega, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, odav
Järgmise
Kokkupandav veerev ostukorviKüsi pakkumist











