Kirjeldus
Tehnilised parameetrid
Kokkupandav turukäru
Kas olete väsinud reisil või ostlemisel mitu kotti lohistamas? See kokkupandav turukäru on ideaalne lahendus! Kasutage seda kummist ratastega kokkupandavat käru, et säästa käsi ja nautida jalutuskäiku toidupoest.
Mugavad rattad! Selle kokkupandava turukäruga on supermarketis käimine mugavam. Kasutage seda AT Home ostukorvi, et säästa käsi ja nautida toidupoes jalutamise melu.
Toote üksikasjad
| Nimi | kokkupandav turukäru |
| Mudeli number | XJG8130 |
| Mahutavus | 35L |
| Kandevõime | 50KG |
| Korvi suurus | 30*40*31 cm |
| Avatud suurus | Mõõdud 34*59*44 cm |
| Pakendi suurus | 92*39*60cm, 7 tk karbis |
| Konteiner | 900 tk 20GP, 2400 tk 40HQ |
| Materjal | Alumiiniumi sulam |
| Ratas | 90 mm, PP/PVC |







Värvid saadaval

Toote omadused
• Ainulaadne trepironimise disain: kokkupandav turukäru on varustatud kolme pöörleva rattaga, mida kasutatakse spetsiaalselt treppidel ronimiseks. Rattad muudavad selle hästi toimivaks erinevatel maastikel, nagu trepid, rohi, mustus ja kruus.
• Super kandevõime: kokkupandav käru raam on valmistatud paksust alumiiniumisulamist, rooste- ja vastupidav ning seda saab kasutada aastaid. See mahutab raskeid ja suuri esemeid ning võib kanda umbes 50 kilogrammi esemeid.
• Mitmeotstarbeline: kokkupandava turuvankri saab muuta väikeseks käruks, kuhu saab paigutada raskeid või suuri esemeid. Saate seda kasutada ostukorvi, toidukäru, tarbekäruna ostlemisel, töötamisel või reisil olles.
• Mugav ladustamine ja kokkupanek: kokkupandava disaini, hoiustamise ja kandmisruumi kasutamine on väga väike. Veelgi olulisem on see, et pakendis on üksikasjalikud monteerimisjuhised. Seda saab hõlpsasti paigaldada vaid mõne minutiga.
Meie tehase kohta
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. on kaasaegne kontserni ettevõte, mis koosneb Jiaxing Xingteng Caster Co., Ltd. ja Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., millel on sõltumatu uurimis- ja arendustegevus, sõltumatu tootmine ja sõltumatu müügimeeskond.
Põhitegevus: erinevate supermarketikärude, logistikaseadmete, plastikust ostukorvide, riistvaraliste kinnitusdetailide, laagrite, rataste, metallvormide, süstimisvormide ja muude toodete projekteerimine, arendamine ja müük.

Sertifikaadid
SO 9001, ISO 14001, ROHS, patent

Mess

Prooviruumi nurk

Kuum tags: kokkupandav turukäru, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, odav
Küsi pakkumist












