Toidukaupade kärud pensionäridele
Kirjeldus
Tehnilised parameetrid
Seenioridele mõeldud toidukärud on valmistatud aeroalumiiniumist, seega on need väga vastupidavad ja kerged. Põhiraami pikendatud osa on kasutusel käepidemena, mis muudab selle lükkamise ja tõmbamise lihtsamaks.
35-liitrise mahuga annab see sobiva ruumi erinevate asjade kandmiseks. Ratta disain muudab liikumise ja transportimise mugavamaks ja tööjõusäästlikumaks.
Voltimiseks ja avamiseks kulub vaid üks sekund, lihtne kasutada. Seda käru saab kasutada ostlemiseks, pesupesemiseks, matkamiseks jne.
Toote üksikasjad
| Nimi | toidukärud pensionäridele |
| Mudeli number | XJG8129 |
| Mahutavus | 35L |
| Kandevõime | 50 kg |
| Korvi suurus | 30*40*31cm |
| Avatud suurus | 34*59*44cm |
| Pakendi suurus | 92*39*60cm, 7tk karbis |
| Konteiner | 900tk 20GP-s, 2400tk 40HQ-s |
| Materjal | Alumiiniumi sulam |
| Ratas | 90mm, PP/PVC |




Eakatele mõeldud toidukärude omadused
1.Alumiiniumsulamist materjal, muutke käru ülikergeks ja hõlpsaks kaasaskandmiseks.
Maht 2,35L, mahutab palju esemeid, rahuldab teie igapäevased ostuvajadused.
3. Trepist ronimise rattad, muudavad trepist üles minemise lihtsaks, eriti pensionäridele, lastele, koduperenaistele jne.
4. Üks sekund käru avamiseks ja kokku voltimiseks, mida on lihtne hoida autos või mis tahes kodunurgas.
Meie tehase kohta
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. on kaasaegne kontserniettevõte, mis koosneb Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. ja Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., millel on sõltumatu uurimis- ja arendustegevus, sõltumatu tootmine ja sõltumatu müügimeeskond.
Meie toode
Supermarketi ostukäru, ostukorv, kokkupandav käru, logistikaseadmed, rattad ja rattad
Toote rakendus
Auto, mootorratta osad&võimendi; Tarvikud, kotid, ümbrised&võimendi; Karbid , mööbel , tööstusseadmed&võimendi; Komponendid , Tootmine&võimendi; Töötlemismasinad, tööriistad&võimendi; Riistvara, kaubanduslikud seadmed.
Meie sertifikaat
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patent.
Tootmisturg
Põhja-Ameerika, Lõuna-Ameerika, Euroopa, Kagu-Aasia/Lähis-Ida, Aafrika, Ida-Aasia (Jaapan/Lõuna-Korea), Austraalia, kodumaine

Kuum tags: toidukärud pensionäridele, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, odav, hind, müügiks
Järgmise
Kokkupandav ostukäruKüsi pakkumist












