Kirjeldus
Tehnilised parameetrid
Ostlemine võib olla lõbus ja meeldiv tegevus, kuid see võib muutuda tüütuks ka raskete kottide ja esemete kandmisel. Ostukäru kasutades võib aga ostlemine olla lihtne, mugav ja isegi nauditav. Üks eelistatumaid ostukärude tüüpe on alumiiniumisulamist ostukäru. Selles artiklis tutvustame teile seda tüüpi ostukärusid ja toome välja selle peamised omadused.
Alumiiniumsulamist ostukorvi tooteandmed
| Nimi | Alumiiniumisulamist ostukorv |
| Mudeli number | XJG8072 |
| Mahutavus | 35L |
| Kandevõime | 25 kg |
| Korvi suurus | 38*29*30 cm |
| Avatud suurus | 90*42*46 cm |
| Pakendi suurus | 92*39*59cm, 7tk karbis |
| Konteiner | 925tk 20GP-s, 2448tk 40HQ-s |
| Materjal | Alumiiniumi sulam |
| Ratas | 140mm/80mm, PP/PVC |

Alumiiniumisulamist ostukorvi omadused
Alumiiniumisulamist ostukäru on valmistatud aeroalumiiniummaterjalist, seega on see väga vastupidav ja kerge.
Põhiraami pikendatud osa kasutatakse käepidemena, mis muudab selle lükkamise ja tõmbamise lihtsamaks.
35-liitrise mahuga annab see sobiva ruumi erinevate asjade kandmiseks. Ratta disain muudab liikumise ja transportimise mugavamaks ja tööjõusäästlikumaks.
Voltimiseks ja avamiseks kulub vaid üks sekund, lihtne kasutada.
Seda käru saab kasutada ostlemiseks, pesupesemiseks, matkamiseks jne.
Mess

Meie tehase kohta
1. Rohkem kui 20 aastat kogemusi riistvara ja ostukärude tööstuses, suurepärane tootmisvõimsus.
2.Toote varustus: täppispritsemasin, stantsimismasin, neetimismasin, laadimiskatsemasin, soolapihustamise katsemasin, kõvaduse testimise masin.
3. Kogenud uurimis- ja arendusmeeskond, professionaal 3D-, 2D-renderdamise, prototüübi ja tööriistade alal.
4. Teeninduspõhimõte: "Parimate toodete pakkumiseks kõige mõistlikuma hinna ja täiuslike teenustega". Ärifilosoofia: "professionaalne, aus, usaldusväärne"

Sertifikaadid
Jiaxing Xingjie on heaks kiitnud ISO9001, ISO14001, ROHSi, patentide "TENG" kaubamärgi, SGS jne sertifikaadid.
13. mail 2020 läbis Huazhi Certification Co., Ltd. pärast lakkamatuid jõupingutusi ja tihedat koostööd ettevõtte kõigi osakondade ja töötajate vahel Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. intellektuaalomandi haldussüsteemi sertifikaadi ja andis välja intellektuaalomandi tunnistuse. kinnisvarahaldussüsteem Sertifitseerimissertifikaat, sertifitseerimise ulatus hõlmab: projekteerimist ja arendust, tootmist, rataste müüki ning ülaltoodud protsessi hankimisega seotud intellektuaalomandi haldamisega seotud tegevusi.

Kuum tags: alumiiniumisulamist ostukorv, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, odav, hind, müügiks
Küsi pakkumist











