Kirjeldus
Tehnilised parameetrid
Olgu selleks siis toidupoodi, pesulasse minek või lihtsalt esemete tassimine punktist A punkti B – kaasaskantav kokkupandav käru on iga linnaelaniku üks suurimaid rõõme. Paljud kutsuvad neid hellitavalt "vanaemakärudeks", kandke lihtsalt toidukoormat poodi ja tagasi, et mõista nende kärude vajalikkust ja kasulikkust. (Kui olete kunagi tundnud, et teie käsi murdub ostetava kaaluga, siis teate, millest ma räägin...) Kuna isiklikud ostukorvid muutuvad üha populaarsemaks, on aastate jooksul tehtud uuendused muutnud need üha populaarsemaks. kasutajasõbralikud ja nüüd sisaldavad paljud tooted eemaldatavaid kotivooderdusi, kaetud sisetükke ja rattaid, mis aitavad teil elegantsemalt trepist üles minna.
Toote üksikasjad
| Nimi | kaasaskantav kokkupandav käru |
| Mudeli number | XJG8130 |
| Mahutavus | 35L |
| Kandevõime | 50 kg |
| Korvi suurus | 30*40*31cm |
| Avatud suurus | 34*59*44cm |
| Pakendi suurus | 92*39*60cm, 7tk karbis |
| Konteiner | 900tk 20GP-s, 2400tk 40HQ-s |
| Materjal | Alumiiniumi sulam |
| Ratas | 90mm, PP/PVC |

Kaasaskantava kokkupandava käru omadused
• Unikaalne trepist ronimise disain: kaasaskantav kokkupandav käru on varustatud 3 pöörleva rattaga, mida kasutatakse spetsiaalselt trepist ronimiseks. Rattad võimaldavad sellel hästi toime tulla erinevatel maastikel, nagu trepid, muru, mustus ja kruus.
• Super kandevõime: Kokkupandav käru raam on valmistatud paksust alumiiniumisulamist, roostekindel ja vastupidav ning seda saab kasutada aastaid. See mahutab raskeid ja suuremahulisi esemeid ning mahutab umbes 50 kilogrammi esemeid.
• Mitmeotstarbeline: kokkupandavat käru saab kasutada ostukäruna, toidukäruna, tarbekärina ostlemisel, tööl või reisil.
• Mugav ladustamine ja kokkupanek: kokkupandava disaini, hoiu- ja kanderuumi kasutamine on väga väike. Kokkupanemiseks pole vaja tööriistu, lihtne kasutada kõigil.
Meie eelised
1. Pakume üheastmelist teenust, disaini, tootmist ja pakkimist
2. tippkvaliteet, konkurentsivõimeline hind ja hea teenindus
3. Rikkalik kogemus ekraaniriiulite kujundamisel ja valmistamisel
4. Keskkonnasõbralik materjal, vastupidav struktuur

Kuum tags: kaasaskantav kokkupandav käru, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, odav, hind, müügiks
Paari
Kokkupandav käsikäruKüsi pakkumist












