Alumiiniumist kokkupandav köögiviljakäru
Kirjeldus
Tehnilised parameetrid
Alumiiniumist kokkupandav köögiviljakäru
| Nimi | Alumiiniumist kokkupandav köögiviljakäru |
| Mudeli number | XJG8071 |
| Mahutavus | 35L |
| Kandevõime | 15 kg |
| Korvi suurus | 38*29*30 cm |
| Avatud suurus | 42*36*90 cm |
| Pakendi suurus | 92*39*59cm, 7tk karbis |
| Konteiner | 925tk 20GP-s, 2448tk 40HQ-s |
| Materjal | Alumiiniumi sulam |
| Ratas | 140mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 tk |
See alumiiniumist kokkupandav köögiviljakäru on valmistatud aeroalumiiniumist, seega on see väga vastupidav ja kerge.
Põhiraami pikendatud osa kasutatakse käepidemena, mis muudab selle lükkamise ja tõmbamise lihtsamaks.
35-liitrise mahuga annab see sobiva ruumi erinevate asjade kandmiseks. Ratta disain muudab liikumise ja transportimise mugavamaks ja tööjõusäästlikumaks.
Voltimiseks ja avamiseks kulub vaid üks sekund, lihtne kasutada.
Seda käru saab kasutada ostlemiseks, pesupesemiseks, matkamiseks jne.

Alumiiniumist kokkupandava köögiviljakäru eelis
1. Kerge, kergem kaasaskandmisel võrreldes metallmaterjaliga
2. Kahe pöörleva rattaga, kergesti veerev
3. Suur mahutavus, saab panna palju esemeid
4. Kokkupandav, saab hoida autos või kapis, säästa ruumi
Meie tehase ajalugu
Mais 1997 asutati Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
2002. aasta mais asutati Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
Veebruaris 2006 taotles TENG kaubamärki üle kogu maailma
2008. aasta juulis läbis ta ISO9001-2000 rahvusvahelise kvaliteedisüsteemi sertifikaadi
2011. aasta mais läbige BV audit
2017. märtsil saime ROHS 2.0 sertifikaadi
Septembris 2019 asutati Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
2020. aasta augustis saab Xingteng teise leiutise patendi, mille on volitanud USA patendiamet.

Sertifikaadid
Jiaxing Xingjie on heaks kiitnud ISO9001, ISO14001, ROHSi, patentide "TENG" kaubamärgi, SGS jne sertifikaadid.
13. mail 2020 läbis Huazhi Certification Co., Ltd. pärast lakkamatuid jõupingutusi ja tihedat koostööd ettevõtte kõigi osakondade ja töötajate vahel Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. intellektuaalomandi haldussüsteemi sertifikaadi ja andis välja intellektuaalomandi tunnistuse. kinnisvarahaldussüsteem Sertifitseerimissertifikaat, sertifitseerimise ulatus hõlmab: projekteerimist ja arendust, tootmist, rataste müüki ning ülaltoodud protsessi hankimisega seotud intellektuaalomandi haldamisega seotud tegevusi.

Kuum tags: alumiiniumist kokkupandav köögiviljakäru, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, odav, hind, müügiks
Järgmise
Alumiiniumist ostukorvKüsi pakkumist










