Kirjeldus
Tehnilised parameetrid
Kõrgendades turvapiiret ja süvendades kokkupandava turukäru disaini, saab esemeid turvaliselt virnastada ning ei pea muretsema arvukatest esemetest tulenevate varjatud ohtude pärast.
Põhiraami pikendatud osa on kasutusel käepidemena, mis muudab selle lükkamise ja tõmbamise lihtsamaks. Hoiukorvi käepideme intiimne disain võimaldab paigutada oma lemmikkoha nii, nagu soovid, mis on lihtne ja mugav.
Rihmaratas on paigaldatud põhja ning humaniseeritud disain muudab asjade liigutamise ja transportimise mugavamaks ja kiiremaks, säästes aega ja vaeva.
Lihtsalt teesklege, mida iganes soovite, puu- ja köögiviljadega, kõik tulevad sisse.
Toote üksikasjad
| Nimi | kokkupandav turukäru |
| Mudel | XJG8067 |
| Mahutavus | 42L |
| Kandevõime | 70 kg |
| Käru kaal | 3 kg |
| Korvi suurus | 30*30*45 cm |
| Avatud suurus | 89 * 45 * 39 cm |
| Pakendi suurus | 100*38*36 cm, 9tk/karp; 1842tk/20GP, 4473tk/40HQ |
| MOQ | 2090 tk |
| Materjal | Värvkattega raudtoru |
| Ratas | 63mm/140mm; PP/PP, PVC |

Kokkupandava turukäru omadused
1. Tugev struktuur: kasutame kvaliteetset ja tugevat metalli, nii et seda kokkupandavat ostukorvi saab kasutada pikka aega ja sageli.
2. Vastupidavad rattad: põhjas olevad rattad muudavad käru veeremise lihtsamaks pööramisel või konarlikul kõnniteedel suunda muutes. Liiga suur tagaratas muudab käru stabiilsemaks.
3. Kokkupandav disain: praktiline ostukäru muudab transportimise ja ladustamise lihtsaks ja muretuks. Kujundasime käru kokkupandavaks ja tasaseks, nii et see ei võta' palju ruumi.
4. Mitmeotstarbeline: seda käru ei kasutata mitte ainult pesu- ja toidupoodidest esemete transportimiseks, vaid ka matkavarustuse ja aiatööriistade jaoks. Seda kasutatakse laialdaselt kontoridokumentides, kohvrites, pudelivees, rannavarustuse köögitarnijates.
Meie tehas:
1. Rohkem kui 20 aastat kogemusi riistvara ja ostukärude tööstuses, suurepärane tootmisvõimsus. Uus tehas asutati Anhuis 2019. aastal.
2. Toote varustus: täppispritsemasin, stantsimismasin, neetimismasin, laadimiskatsemasin, soolapihustamise katsemasin, kõvaduse testimise masin.
3. Kogenud R&D meeskond, professionaal 3D, 2D renderdamise, prototüübi ja tööriistade alal.
4. Teeninduspõhimõte:" Kõige mõistlikuma hinna ja täiuslike teenustega, et pakkuda parimaid tooteid". Ärifilosoofia:"Professionaalne, ausus, usaldusväärne"


Sertifikaadid:
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patent jne.


Tootmisseadmed
1. Täppispritse masin
2. Tembeldamismasin
3. Neetimasin
4. Laadimise katsemasin
5. Soolapihustamise katsetamismasin
6. Kõvaduse testimise masin.

Kuum tags: kokkuklapitavad turukärud, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, odav, hind, müük
Järgmise
Kokkupandav ostukäruKüsi pakkumist










