Kirjeldus
Tehnilised parameetrid
Toote üksikasjad
Kas olete väsinud reisimisel või ostlemisel mitme pagasi lohistamisest? See metallist kokkupandav ratastega käru on ideaalne lahendus! Kasutage seda ratastega kokkupandavat käru, et säästa käsi ja nautida jalutuskäiku toidupoest.
Mugavad rattad! Selle kokkupandava käruga on supermarketis käimine mugavam. Kasutage seda ratastega metallist kokkupandavat käru, et säästa käsi ja nautida toidupoest jalutamise melu.
| Nimi | metallist kokkupandav ratastega käru |
| Mudel | XJG8078 |
| Mahutavus | 109L |
| Kandevõime | 30KG |
| Käru kaal | 4,6 kg |
| Korvi suurus | 59*40,5*45 cm |
| Avatud suurus | 103*54*58,5 cm |
| Pakendi suurus | 110*10*52cm, 2tk/karp; 870tk/20GP, 2360tk/40HQ |
| MOQ | 870 tk |
| Materjal | Värvikattega rauast toru |
| Ratas | 240mm/130mm; PP/EVA |







Ratastega metallist kokkupandava vankri omadused
1. Kõrge tugevusega rauast torud kandevõime tugevdamiseks. Kere on kokkupandav, et seda oleks lihtne hoiustada ja auto pagasiruumi laadida.
2. Käetoel on kolm kokkutõmbumist, mis on ergonoomiline ja sobib erineva kõrgusega tarbijatele.
3. Esiratas on universaalne ratas, mis muudab roolimise mugavamaks, ja tagatelg on vastupidavuse tagamiseks varustatud vedrudega.
4. Optimeerige kere struktuuri, et see vastaks igapäevastele ostukorvi laadimise ja pesu laadimise nõuetele. Ärge kartke seda osta!
Ratastega metallist kokkupandava vankri eelised
1. Suur maht: 109L mahuga saab see kokkupandav ostukäru vedada mitmesuguseid kaupu, mis on meie igapäevaelu suur abi.
2. Kõrge kvaliteet: roostevabast terasest raamkonstruktsioonil on tugevus ja vastupidavus.
3. Pöördratas: nelja teljega ratta konstruktsiooniga saab kokkupandav käru hõlpsalt ja sujuvalt läbida erinevaid maastikke.
4. Mugavus: kokkupandavat disaini on lihtne kaasas kanda või hoiustada. Kokkupandav raam võimaldab kärul ladustamisel vähem ruumi võtta, see võib olla pagasiruumis või istme all, ideaalne võimalus metroo või kiireteks reisideks turule või toidupoodi.
5. Multifunktsionaalne: see sobib väga hästi igapäevaste toidupoodide tegemiseks, ostlemiseks, pesupesemiseks või igapäevaseks vedamiseks. See sobib väga hästi ka metrooga sõitmiseks või kiiresti nurgataguse toidupoe, kohaliku deli, pagariäri või lähikaupluse juurde jõudmiseks.
Meie tehas
Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd on kaasaegne kontserniettevõte, mis koosneb Jiaxing Xingteng Rattadest Co, Ltd ja Anhui Xingteng Logistics Equipment Co, Ltd, millel on sõltumatu uurimis- ja arendustegevus, sõltumatu tootmine ja sõltumatu müügimeeskond. Seal on professionaalne, tõhus, entusiastlik, pühendunud ja aus töömeeskond.


Kuum tags: metallist kokkupandav ratastega käru, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, odav, hind, müük
Paari
Kokkupandav ostukäruJärgmise
Kaasaskantav toidukäruKüsi pakkumist











