Kirjeldus
Tehnilised parameetrid
Suur Metal Fold Up ostukäru
Suur metallist kokkupandav ostukäru on viimistletud kvaliteetse värviga toitekattega, vaevalt, et rooste saab. 109L suure mahutavusega võib see kanda esemete täpsust. Neli pöörlevat ratast muudavad ostukorvi kergesti tõmbamiseks ja lükkamiseks, mugavaks liikumiseks ja transportimiseks. Voltimiseks ja avamiseks kulub vaid üks sekund, mis on lihtne meie hoidmiseks autos või meie maja kapis, kui seda ei kasutata. See kokkupandav ostukorv on ideaalne valik meie igapäevases ostuelus.
Toote üksikasjad
| Nimi | Suur metallist kokkupandav ostukäru |
| Mudel | XJG8078 |
| Võimsuse | 109L |
| Kandevõime | 30KG |
| Ostukorvi kaal | 4.6KG |
| Korvi suurus | 59*40.5*45cm |
| Avatud suurus | 103*54*58.5cm |
| Pakendi suurus | 110*10*52cm, 2tk/karp; 870tk/20GP, 2360tk/40HQ |
| MOQ | 870tk |
| Materjal | Rauast toru värvikattega |
| Ratas | 240mm/130mm; PP/EVA |







Suure metallist kokkupandava ostukäru omadused
1. Kõrge tugevusega rauast torud kandevõime tugevdamiseks. Korpus on kokkupandav, et seda oleks lihtne hoiustada ja auto pagasiruumi laadida.
2. Käetoes on kolm kokkutõmbumist, mis on ergonoomilised ja sobivad erineva kõrgusega tarbijatele.
3. Esiratas on universaalne ratas, mis muudab roolimise mugavamaks ja tagatelg on varustatud vedrudega vastupidavuse tagamiseks.
4. Optimeerige keha struktuuri, et see vastaks igapäevasele ostukorvi laadimise ja pesu laadimise nõuetele. Ärge kartke seda osta!
Meie tehas
Meie tehase ajalugu
● 1997. aasta mais asutati Jiaxing xingteng Plastic Co,ltd.
● 2002. aasta mais asutati Jiaxing xingteng Caster Co ltd.
● 2006. aasta veebr.
● Juulis 2008 läbis ISO9001-2000 rahvusvahelise kvaliteedisüsteemi sertifikaadi
● 2011. aasta mais läbida BV audit
● Märtsis 2017 sai ROHS 2.0 sertifikaadi
● 2019. aasta sept. asutati Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
● 2020. aasta augustis saab Xingteng veel ühe leiutise patendi, mille on heaks kiitnud USA patendiamet.
Sertifikaadid
SO 9001 , ISO 14001, ROHS, patent


Kuum tags: suur metallist kokkupandav ostukäru, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, odav
Küsi pakkumist











