Kirjeldus
Tehnilised parameetrid
Supermarketi käru
Supermarketi ostukorv viitab üldiselt ühele ostuvarustusele, mida me supermarketis kasutame. See on meie elus asendamatu tööriist. Supermarketis sisseoste tehes võib ostukorvi kasutamine ühelt poolt parandada ostjate nõudlust, teisalt aga müüjate käivet, mis võib olla kahe kärbese ühe hoobiga tapmise võitmise tulemus.
Toote üksikasjad
| Nimi | supermarketi käru |
| Mudeli number | US120A |
| Mahutavus | 60L/80L/110L/120L/150L/180L/240L |
| Kandevõime | 80 kg |
| Kaal | 15,5 kg |
| Suurus | 900x550x1000mm |
| Pakendi suurus | 210 tk 20GP-s, 530 tk 40HQ-s |
| Materjal | Teras pluss plastik |
| Ratas | 5 tolli, PU |
| Logo | Nõustuge kohandatud logoga |

Supermarketi käru klamber
1. Tellingute ostukäru
Tellinguga ostukärud on arenenud Ameerika stiilis ostukärudest. Nende põhifunktsioonid on suhteliselt sarnased, mida leidub enamasti väikestes supermarketites.
2. Kaubaaluste ostukorv
Kaubaaluste ostukorv on üldiselt tuntud kui Ameerika ostukorv. Auto kerel on kolm funktsiooni. Esiteks on korvis koht lastele istumiseks, mis on naistele või lastega inimestele mugav sisseoste teha. Teiseks saab kasti mahtu suurendada, et paigutada rohkem ja suuremaid supermarketikaupu. Kolmandaks on auto kere all koht ostukorvide jaoks. Võrreldes Ameerika ostukärudega ei ole teistesse ostukorvidesse paigutatud kaupade arv veel kaugeltki võrdne.
3. Jaapani ostukorv
Jaapani ostukärude jaoks puudub spetsiaalne mahujaotus. Levinud on osturaam korpuse raamil ja ostukorvi alus. Funktsioon on see, et ostukorvi ja ostukorvi saab kasutada korraga. Puuduseks on see, et ladustatud kaup on halvem kui Euroopa ostlemine.

Meie tehas
Mais 1997 asutati Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
2002. aasta mais asutati Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
Veebruaris 2006 taotles TENG kaubamärki üle kogu maailma
2008. aasta juulis läbis ta ISO9001-2000 rahvusvahelise kvaliteedisüsteemi sertifikaadi
2011. aasta mais läbige BV audit
2017. märtsil saime ROHS 2.0 sertifikaadi
Septembris 2019 asutati Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
2020. aasta augustis saab Xingteng teise leiutise patendi, mille on volitanud USA patendiamet.

Kuum tags: supermarketi käru, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, hulgimüük, odav, hind, müügiks
Järgmise
Plastkorvikäru ostlemineKüsi pakkumist











